Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta munca in Italia, menajera hotel in retea hoteliera italiana, 750 euro pentru 173 ore pe luna, minim 5 luni, cazare asigurata, inceput contract de detasare din Romania in Italia 01,05,2014. Partenerul nostru din Romania, Flexywork Srl este responsabila de selectia si logistica candidatilor. Activitatea se va desfasura in diverse hotele a lantului hotelier din Italia pe o perioada minima de 5 luni cu perspectiva angajarii pe termen mai lung. Canidatelor li se solicita cunoastere la nivel incepator-intermediar a limbii italiene, respectarea codului de etica si comportament aplicat de catre angjator per parcursul angajarii in Italia

Cerinte

Canidatelor li se solicita cunoastere la nivel incepator-intermediar a limbii italiene, respectarea codului de etica si comportament aplicat de catre angjator per parcursul angajarii in Italia Oferta munca in Italia, menajera hotel in retea hoteliera italiana, 750 euro pentru 173 ore pe luna, minim 5 luni, cazare asigurata, inceput contract de detasare din Romania in Italia 01,05,2014. Partenerul nostru din Romania, Flexywork Srl este responsabila de selectia si logistica candidatilor. Activitatea se va desfasura in diverse hotele a lantului hotelier din Italia pe o perioada minima de 5 luni cu perspectiva angajarii pe termen mai lung.

70 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja