Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agentia NANNA recruteaza pentru familie de englezi in oras Londra, o menajera cu experienta. Familia locuieste in centrul Londrei, casa cu mica curte. Familia este compusa din 2 adulti si 2 fetite de gradinita; in ianuarie 2018 vine alt bebelus pe lume. Program: - de luni pana sambata de la 7.00 - 20.00 Zi libera: duminica Salariu: intre 1000-1200 pounds net / luna; Cazare in camera proprie si masa asigurate; 5 saptamani de vacanta platita / an 1 zbor din Romania in Londra platit de familie / an (buget de bilete de avion / an 300 pounds)

Cerinte

Candidata ideala: - vorbeste engleza conversational; - are experienta in menaj pe un post similar: a lucrat in casa, a facut menaj domestic, a lucrat in casa cu copii; - are pana in 45 ani; Sarcinile menajerei: - pregatit mic dejun si ajutat mama la pregatirea copiilor pentru gradinita; - odata plecati copiii la gradinita, menajul casei si calcat; - gatit pentru familie si copii; - cumparaturi; - dupa amiaza, ajuta mama casnica cu supravegherea copiilor doar atunci cand dorm. Nu ramane singura cu copiii. Jobul este 80% menaj si 20% supraveghere copii.

1 pozitii disponibile