Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta urgent menajere ( varsta max 40 ani) pentru a lucra intr-un hotel important din Cipru. Fara TAXE sau comisioane!!!!! Plecare la max 15 martie 2015, data de start - inceputul lunii aprilie 2015. Transportul va fi platit de catre candidat Beneficii: - cazarea este asigurata de catre angajator gratuit; - se ofera 3 mese/zi gratuit; - contractele de munca se semneaza pe o perioada de 7 luni (aprilie - octombrie); - salariul oferit este de 500 euro / luna. Responsabilitati: Curatenia in camerele hotelului Respectarea indicatiilor/sarcinilor sefului ierarhic. Locatia: Cipru/Larnaca

Cerinte

Nu este neaparat nevoie de experienta in domeniu, dar este un avantaj. Primul pas in selectia candidatilor este un mini-interviu pe skype cu consilierul firmei noastre, pentru a verifica eligibilitatea candidatilor. Acte necesare pentru dosar: - cazier judiciar valabil; - copie CI; - pasaport. Se cere seriozitate,incredere si recomadare de la un fost angajator.(persoana de contact sau recomandare scrisa)

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja