Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Pozitie : Mill General Foreman/ Maistru laminor Tara : Arabia Saudita Locatie : Riyadh Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie miniera Salariu : Se negociaza la interviu Ce ofera Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, Asigurari sociale, Asigurari medicale, Cazare : asigurata de angajator, Costul transportului este suportat de angajator, Ore suplimentare , Concediu platit, Responsabilitati: Asigură sigură și eficientă operațională a instalației de extracție. Include atribuirea și alocarea de muncă pentru Mill operatorilor, verificarea pe disponibilitatea continuă a reactivilor din depozit, asigurarea legăturii cu personalul de întreținere asupra echipamentelor care au nevoie de o atenție imediată, asigurarea performanței echipamentelor eficiente prin efectuarea controale regulate, monitorizarea uzurii de linie într-o moară și implementarea unor schimbări de linie, Asigurarea unor modificări regulate cârpă pe filtre, și a făcut Asigurarea unor proceduri standard de operare pentru echipamentele sunt menținute. Organizeaza echipament și supraveghează încărcarea de concentrate de cupru. A făcut saci include asigurarea sunt în stare bună și încărcate în secvența corectă, înregistrarea numerelor sac pe container ca intrare pentru pregătirea documentelor de expediere. Furnizează informații pentru raportul de producție de zi cu zi. Sunt incluse date de asamblare: cum ar fi tranzitat zilnic moara, timpul de funcționare, saci de produse concentrate de cupru, concentrat de zinc produs, debit cantitativ pentru planuri de zinc tone zdrobit, nivelurile stocurilor de minereu bin, etc. Desfășoară alte atribuții similare sau conexe:., Cum ar fi sugestii de punere în aplicare pentru îmbunătățirea planurilor de exploatare, care participă la punerea în aplicare a modificărilor de flux de proces, și asistarea în pregătirea lucrărilor lunare și se lasă programe pentru personalul din secțiunea „

Cerinte

Conditii de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Calificare Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit Experienta pe pozitia de Mill General Foreman/ Maistru laminor de minimum 8 ani, in mina . Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai