Detalii loc de munca

Descrierea jobului

E timpul sa devii independenta ! Videochat-ul este un domeniu legal si curat unde iti poti folosi imaginatia, inteligenta si frumusetea pentru a-ti creste veniturile considerabil intr-un timp relativ scurt. Beneficiezi de un program flexibil care iti permite sa desfasori si alte activitati simultan. Un domeniu in care doar in functie de interesul si seriozitatea acordata vei reusi sa faci din ce in ce mai multi bani. Conversatiile pe web nu sunt doar pentru fetele frumoase; conversatiile pe web se adresează atat fetelor inteligente, sociabile, cu simțul umorului, fetelor care au o personalitate puternică și care au încredere în sine, cat si cuplurilor indraznete, deschise si echilibrate care vor sa castige bani lucrand impreuna. Orice model poate castiga intre 500 si chiar 5000 $/luna in functie de ambitie, motivatie si timpul acordat orelor petrecute on-line. Procentele noastre sunt seminficativ mai mari fata de oricare alt studio de profil din Brasov si chiar din Romania. Oferim un procent intre 50%-80% in functie de targetul atins. Garantam discretia noastra (este unul dintre lucrurile cu care ne mandrim cel mai mult). Din momentul in care ajungi in colectivul nostru, tu vei fi cea mai importanta persoana pentru noi. Continutul discutiilor cat si desfasurarea sesiunii cat timp esti online, depind exclusiv de personalitatea modelului, fiecare fiind liber sa faca tot ce isi doreste. Alatura-te echipei noastre si poti incepe chiar de azi !!!!

Cerinte

Conditii de colaborare Daca doresti sa devii model la Studio Smart Girls, iata cateva din conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti: - varsta minima 18 ani - limba engleza scris-vorbit la nivel mediu - cunostinte medii de folosire a calculatorului - prezentarea unei carti de identitate sau pasaport valabil - sa fii punctuala si serioasa si sa respecti pe cei din jurul tau. Se poate lucra la categoria “single” fata singura sau “cuplu” 2 fete sau cuplu b/f (in cazul cuplurilor b/f, trebuie sa fie echilibrati cu o relatie de cel putin 6 luni). Toate persoanele au sanse egale.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja