Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Societate romaneasca angajam cu contract de munca Montatori schele metalice pentru proiecte de lunga durata in Belgia. Proiectele sunt de natura industriala unde se executa intreg segmentul de servicii din domeniul Montator schele metalice de la sortare, monatare si demontare. Contractele se desfasuara pe o perioada de timp nelimitat. Cazarea este gratuita, transportul de la si catre santier este gratuita. In functie de capacitatea de munca individuala se poate creste valoarea venitului salarial total.

Cerinte

Experienta in domeniul este obligatorie. Nu este necesar a se cunoaste limba franceza insa prezinta un avantaj, deoarece avem persoana desemnata pentru traducerea sau transmiterea informatiilor primite din partea dirigintilor de santier. Persoanele care detin VCA au prioritare la angajare. Experienta pe santiere internationale in acelasi domeniu reprezinta un avantaj. Se cere capabilitatea de a munci in echipa, apt de munca fizic, respectarea programului de lucru si a sarcinilor calendarului zilnic executie a lucrarilor. Cerem si oferim siguranta

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai