Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -Montarea acoperisurilor din sticla si a copertinelor din sticla pentru terase. -Utilizarea sculelor electrice. -Munca in aer liber si ridicarea elementelor/structurilor grele. -Munca la inaltime, pe scara. Oferta: -Se ofera training. -Echipamentul este asigurat. -Se lucreaza minim 3 zile pe saptamana, exista posibilitatea de a efectua zile suplimentare platite. -Weekend liber, ocazional se lucreaza sambata in cazul aglomerarii lucrarilor. -Salariul de 15 000 Lire/an, intre 1050-1100 Lire pe luna(net). -Salariul platit lunar, in ultima zi de vineri a fiecarei luni. -Posibilitatea transferarii salariului direct in Romania.

Cerinte

-Buna intelegere a limbii engleze vorbite. -Experienta in lucrari de intretinere si constructie usoara. -Persoana puternica atat fizic cat si psihic. -Disponibilitate pentru munca de teren. -Detinerea permisului de conducere. -Disponibilitatea lucrului pentru program prelungit. -Disponibilitatea deplasarii in tot sudul Marii Britanii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja