Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Iţi doreşti să lucrezi ca şi montator aluminiu? Eşti motivat şi dornic să lucrezi în străinătate pentru un salariu atractiv? Se caută trei montatori aluminiu pentru o companie din Belgia specializată în construcţia de sere, pergole, orangerii. Serele sunt fabricate folosind cele mai avansate tehnologii de fabricaţie, de aceea compania oferă un training intern de 2-3 săptămâni despre modul în care se construiesc serele. Postul acesta necesită cunoştinţe de limbă franceză la un nivel conversaţional spre avansat. Responsabilităţi: - se va lucra cu profile de aluminiu Van Beveren, uneori şi cu profile de lemn - construirea serelor - perforarea profilelelor, efectuarea ajustărilor necesare - efectuarea măsurătorilor, alinierea profilelor - citirea şi interpretarea desenului/planului tehnic - montarea uşilor glisante, panourilor ferestrelor - ajustarea acoperișurilor de sticlă - montarea sticlei în profile - finisarea lucrărilor din profile de lemn

Cerinte

- cunoaşterea limbii franceze la nivel conversaţional spre avansat - minim 5 ani de experienţă recentă în montarea profilelor de aliminiu, ferestrelor, uşilor, etc. - deţinerea şi disponibilitatea de a se deplasa cu maşina proprie - citirea şi interpretarea planurilor tehnice - cunoştinţe în ajustarea lucrărilor - abilitatea de a lucra în echipă - bune abilităţi de comunicare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 45 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai