Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie specializată în construcţia de sere, pergole, orangerii se caută 3 montatori aluminiu. Serele sunt fabricate folosind cele mai avansate tehnologii de fabricaţie. Responsabilitati: se va lucra cu profile de aluminiu Van Beveren, uneori şi cu profile de lemn construirea serelor perforarea profilelor, efectuarea ajustărilor necesare efectuarea măsurătorilor, alinierea profilelor citirea şi interpretarea desenului/planului tehnic montarea uşilor glisante, panourilor ferestrelor ajustarea acoperișurilor de sticlă montarea sticlei în profile finisarea lucrărilor din profile de lemn

Cerinte

cunoaşterea limbii franceze la nivel conversaţional spre avansat minim 5 ani de experienţă recentă în montarea profilelor de aluminiu, ferestrelor, uşilor, etc. experienţă în construcţia serelor, verandelor deţinerea şi disponibilitatea de a se deplasa cu maşina proprie citirea şi interpretarea planurilor tehnice cunoştinţe în ajustarea lucrărilor abilitatea de a lucra în echipă bune abilităţi de comunicare Avantaje: Salariu cuprins 1400 - 1500 Euro net/lună Compania oferă un training de 2-3 săptămâni despre modul în care se construieşte o seră cazarea se oferă în schimbul sumei de 65 euro/săptămână transportul se deconteaza pana la 125 euro, pe baza facturi

3 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja