Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Franta, se cauta urgent 2 izolatori care sa aiba cunostinte de limba franceza si permis de conducere. Responsabilitati: •instalarea de materii prime pentru circuitul de încălzire/ de apă caldă, de apă rece și conducte •instalarea de invelis bituminos, PVC și tablă metalică •se va lucra cu tabla de aluminiu •se va lucra la inaltime •se va lucra pe santier Avantaje: Salariu net de 1440 Euro/luna asigurare diurnă/deplasări scurte cazare asigurata echipamente de protectie asigurate

Cerinte

Cerinte: autorizatie de munca la inaltime capacitate de lucru în echipă și o bună comunicare respectarea termenelor și angajamentelor respectarea instrucțiunilor de securitate permis de conducere – categoria B si disponibilitate de a se deplasa cu masina personala Limbi straine: limba franceza – nivel mediu spre avansat

2 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja