Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru noul nostru partener cautam Montatori Mobila cu spirit de echipa si seriosi. Se ofera: •contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata; •salariu oferit:10€ brut/ora + 280 € net diurna/ luna •cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( 252,48 euro ); •concediu platit 24 zile/an; •asigurare în caz de accident; •asigurare medicală; •posibilitate de avans; •consiliere permanentă din partea echipei noastre. Responsabilitati: •Livrarea si montarea mobilei acasa la client; Locatie: Anzing Program de lucru: De Luni pana Vineri, de la ora 07:00 pana la max. 18:00- cu o ora pauza

Cerinte

Cerinte: •experienta pe o pozitie similara - 1 an+; •nivel limba germana: A2-B1; - avantaj; •permis auto cat. B – constituie avantaj (de preferabil si masina); •citire plan montaj;

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai