Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Oferim locuri de muncă în condiții germane. Toți angajații primesc un contract german de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicala în Germania. Noi vă ajutam în mod eficient, rapid și în condiții de siguranță să găsiți un loc de muncă stabil și bine plătit în Germania. P.I.N. Personal recrutează pentru un angajator de prestigiu din Germania : Tâmplari - Montatori/constructori ferestre PVC - Montatori/constructori mobilă - Montatori paleți salariu lunar net de la 1600 EUR net + cazare asigurată și plătită de angajator sau 2100 EUR net, fără cazare plătită

Cerinte

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: • cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional ( Nivel: A1 ) – cerință obligatorie; • experiență în domeniu; • calificare - tamplar sau dulgher -reprezintă un avantaj; • mașină personală – constituie un avantaj major;

8 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai