Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

-montaj produse mobilier acasa la clienti si in showroom; -spirit de lucru in echipa de montaj mobilier; -livrarea si montajul produselor catre clienti; -are gestiunea produselor transportate si este responsabil la beneficiar; -relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora; -disponibilitate la program prelungit -rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta) -pachet salarial motivant -mediu de lucru tanar is dinamic.

Cerinte

- studii medii (liceu) - permis conducere categoria B - capacitate de intelegere a desenelor(proiectelor de executie) - experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 3 ani, montare mobilier, productie, accesorii; - disponibilitate program prelungit - disponibilitate deplasari in afara localitatii - Persoana serioasa, cu initiativa, organizata; - Seriozitate si devotament; - Comunicare si colaborare in echipa; - Indemanare in utilizarea echipamentului necesar; - Implementare solutii in functie de situatie; - Executare modificari acasa la client daca este cazul. - Asigurarea si verificarea documentatiei specifice la realizarea unui montaj; - Asigurarea unui montaj de calitate conform specificatiilor produsului; - Se incadreaza in termenele de livrare; Oferta (bonusuri, beneficii) Pachet salarial atractiv. Contract de munca - perioada nedeterminata; Mediu de lucru competitiv, profesionist

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai