Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Sarpantier autonom pentru a incepe o noua colaborare in Franta. Daca lucrati in domeniu trebuie sa stiti ca responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -montaj acoperisuri la constructii civile- case; -montaj structura de lemn, izolatie si apoi tabla, tabla zincata, tigla de beton sau tigla ceramica; -montaj coame, stresine din zinc sau cupru; -montaj accesorii pentru acoperis- burlane, carlige, jgheaburi, corniere, borduri, guri de scurgere, coturi; -izolatia termica se face cu vata minerala intre capriori; -veti executa atat constructii de acoperisuri noi cat si renovari la acoperisurile vechi. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 400 euro/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Poate fi un contract de lunga durata. Pe parcurs clientul are nevoie de o echipa de 10 oameni pentru santierele sale.

Cerinte

Experienta in domeniu este esentiala. Avem nevoie de o persoana harnica, fara teama de inaltime, care sa aiba dorinta de munca. Cunostintele de planuri tehnice nu trebuie sa lipseasca. Trebuie sa stiti sa utilizati ustensilele specifice meseriei. Permisul de conducere categoria B trebuie sa il aveti pentru ca veti conduce de la depozit pana la santier. Ar fi un avantaj daca aveti posibilitatea de a pleca cu masina personala, pentru a nu merge cu mijlocul de transport in comun de la cazare la depozit.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja