Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru o renumita companie din Franta 3 Montatori de acoperisuri. Avem nevoie de oameni harnici care sa nu aiba teama de inaltime. O persoana va face montaj structura de lemn- bardaje, terase, sarpante, lambriu interior. Ceilalti 2 candidati vor lucra pe partea de invelis sarpante cu tigla si accesoriile necesare. Vor lucra pe baza de plan tehnic, cu ustensile specifice- bormasina, flex, autofiletanta, cumpana, chei, fierastrau. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Clientul ofera suma de 9,70 euro pentru masa in fiecare zi lucrata.

Cerinte

Experienta in domeniul acoperisurilor si calificarea vor fi principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu reprezinta un atu. 2 persoane din 3 trebuie sa aiba permis de conducere categoria B. Posibilitatea de a pleca cu masina personala este un real avantaj.

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja