Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

• Efectuarea lucrarilor de montare a acoperisurilor plate si abrupte. • Realizarea, punerea scheletelor cat si a hoceagurilor. • Acoperirea suprafetei cu tigla si membrana bituminoasa. • Instalarea jgheaburilor, canalelor de scurgere, stresenilor, acoperișului intrados. • Lucrari de demontare a acoperisului vechi, inlaturarea molozului, facerea ordinii la locului de munca. • Montarea frecventa a placilor G-K si tavanelor extensibile din interiorul cladirilor.

Cerinte

• Min. 5 ani de experienta pe o pozitie similara. • Studii profesionale – montator acoperisuri. • Buna cunoastere a limbii franceze- conditie esentiala! • Lipsa contraindicatiilor aferente muncii la inaltime. • Automobil personal – un atu. • Abilitatea de a activa in echipa. Oferim: • Salariu atractiv. • Cazarea gratuita si in totalitate echipata. • Posibilitatea acordarii avansului in primele 2 luni de munca. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Asigurarea garantata. • Returnarea cheltuielilor de amortizarea a automobilului cat si a deplasarii de la locul de cazare la locul de munca. • Garantarea a 38 ore de munca pe saptamana (posibilitatea orelor suplimentare). • Imbracamintea si utilajul pentru munca. Informatii aditionale: • Munca cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai