Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Descrierea jobului Cautam trei Sarpantieri pentru a incepe o noua colaborare in Franta. Daca lucrati in domeniu trebuie sa stiti ca responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -montaj acoperisuri la constructii civile- case; -montaj structura de lemn, izolatie si apoi tabla, tabla zincata, tigla de beton sau tigla ceramica; -montaj coame, stresine din zinc sau cupru; -montaj accesorii pentru acoperis- burlane, carlige, jgheaburi, corniere, borduri, guri de scurgere, coturi; -izolatia termica se face cu vata minerala intre capriori; -veti executa atat constructii de acoperisuri noi cat si renovari la acoperisurile vechi. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Poate fi un contract de lunga durata.

Cerinte

Experienta in domeniu este esentiala. Avem nevoie de persoane harnice, fara teama de inaltime; Cunostintele de planuri tehnice nu trebuie sa lipseasca. Trebuie sa stiti sa utilizati ustensilele specifice meseriei. Permisul de conducere categoria B-obligatoriu pentru minin o persoana;

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai