Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Compania de recrutare Infomunca cautam montatori acoperisuri pentru diferite proiecte in Olanda. Sarcinile pentru montatori: 1) Aliniați materialele de acoperire cu marginile acoperișurilor. 2) Aplicați straturi alternative de hârtie asfaltică sau de gudron, conform specificațiilor. 3) Aplicați pietriș sau pietricele peste straturile superioare ale acoperișurilor, folosind gheare sau măturici cu înfășurătoare rigidă. 4) Aplicați învelișuri și membrane din plastic, fibre de sticlă sau pâslă peste acoperișurile înclinate înainte de aplicarea șindrilelor. 5) benzi de metal sau șindrilă de ciment peste rosturi pentru a le face etanșe la apă. 6) Acoperiți picioarele expuse cu ciment de acoperiș sau căptușeală pentru a preveni scurgerile de apă și rugina. 7) Acoperiți acoperișul și pereții exteriori ai structurilor cu ardezie, asfalt, aluminiu, lemn, pietriș, gips și / sau materiale conexe, folosind perii, cuțite, pumni, ciocane și alte unelte. 8) Montat Pâslă tăiată, sindrila și benzi de strălucire; 9) Taiat hârtie pentru acoperiș la dimensiuni folosind cuțite; Beneficii: - Salar de inceput 1700 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Cunoașterea materialelor, metodelor și a instrumentelor implicate în construcția sau repararea de case, clădiri sau alte structuri Experienta ca si montator este necesara Permis de conducere

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai