Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Capacitate de a lucra in echipa; - Bune abilitati de comunicare si de consiliere a clientilor; - Seriozitate si flexibilitate in muncă; - Abilitatea de a lucra sub presiune si respectarea termenelor; - Capacitatea de a lucra la inaltime; - Disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu; - Carnet de conducere, categoria B. Constituie avantaje: - Cunostinte si experienta in domeniul instalarii si/sau intretinerii aparatelor de aer conditionat; - Cunostinte tehnice si abilitati practice; - Cunoasterea limbilor maghiare si engleze constituie avantaj.

Cerinte

Responsabilitati: - Execută lucrari specifice de montare/intretinere/reparatii de aparate de aer conditionat; - Deserveste clientii pe baza programarilor prestabilite; - Intocmeste necesarul de materiale; - Gestioneza marfurile din depozit. Beneficii: - Salariu atractiv plus bonusuri care se discuta la interviu; - Bonuri de masa; - Telefon si masina de serviciu; - Beneficiază de formare profesionala; - Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica. Descrierea companiei: Compania SC DTN-RO SRL are aproape 10 ani de experienta in domeniul comercializarii aparatelor de aer conditionat, al compresoarelor si al diferitelor agregate frigorifice.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja