Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie specializată în construcţia de sere, pergole, orangerii se caută 3 montatori aluminiu. Serele sunt fabricate folosind cele mai avansate tehnologii de fabricaţie. Descriere profil Conditii salariale: 1400 - 1500 Euro net/lună Numarul de ore lucratoare/zi: 8 ore Locatia: Belgia Experienta necesara: minim 5 ani Responsabilitati: • se va lucra cu profile de aluminiu Van Beveren, uneori şi cu profile de lemn • construirea serelor • perforarea profilelor, efectuarea ajustărilor necesare • efectuarea măsurătorilor, alinierea profilelor • citirea şi interpretarea desenului/planului tehnic • montarea uşilor glisante, panourilor ferestrelor • ajustarea acoperișurilor de sticlă • montarea sticlei în profile • finisarea lucrărilor din profile de lemn

Cerinte

Cerinte • cunoaşterea limbii franceze la nivel conversaţional spre avansat • minim 5 ani de experienţă recentă în montarea profilelor de aluminiu, ferestrelor, uşilor, etc. • experienţă în construcţia serelor, verandelor • deţinerea şi disponibilitatea de a se deplasa cu maşina proprie • citirea şi interpretarea planurilor tehnice • cunoştinţe în ajustarea lucrărilor • abilitatea de a lucra în echipă • bune abilităţi de comunicare Limbi straine: limba franceza – nivel conversational spre avansat Educatie: scoala profesionala Competente specifice: • dexteritate • precizie Alte informatii • Compania oferă un training de 2-3 săptămâni despre modul în care se construieşte o seră • cazarea se oferă în schimbul sumei de 65 euro/săptămână • transportul se deconteaza pana la 125 euro, pe baza facturi

3 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja