Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MONTATORI BARDAJE,ACOPERISURI, IZOLATII EXTERIOARE SC Chaplin Solutions angajeaza pentru unul dintre clientii sai din Franta montatori bardaje,acoperisuri, izolatii exterioare Responsabilitati : - montare placari murale exterioare cu fatade casetate din otel, Alucobon, Trespa - montare acoperisuri - realizarea de hirdoizolatii si izolatii pentru acoperisuri si terase cu menbrane hidroizolante din PVC sau membrane bituminoase - montarea tamplariei din aluminiu (termopane) si a peretilor cortina - asigurarea etanseitatii constructiei; - interpretarea planului de constructie. Cerinte : - Persoana serioasa, flexibila, voluntara, autonoma, cu aptitudini de lucru la inaltime ; - Experienta in constructii metalice minim 5 ani ; - Referinta de la minim un loc de munca anterior obligatorie. - Stare de sanatate foarte buna (este necesar avizul medicului pentru lucru la inaltime) - Experienta internationala – avantaj experienta de lucru in Franta ; - Cunostinte de limba franceza ; - Permis de conducere categoria B ; Beneficii Oferite - Salariu lunar brut 1300 EURO/ pentru 39 h/saptamana + ore suplimentare - Contract individual de munca incheiat pentru o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire ; - Cazare si asigurare medicala privata Generali asigurate de angajator ; - Transportul din Romania - Franta si retur asigurat - NU SE PERCEPE COMISION!

Cerinte

Cerinte : - Persoana serioasa, flexibila, voluntara, autonoma, cu aptitudini de lucru la inaltime ; - Experienta in constructii metalice minim 5 ani ; - Referinta de la minim un loc de munca anterior obligatorie. - Stare de sanatate foarte buna (este necesar avizul medicului pentru lucru la inaltime) - Experienta internationala – avantaj experienta de lucru in Franta ; - Cunostinte de limba franceza ; - Permis de conducere categoria B ;

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja