Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam montator - domeniul hidraulic Responsabilitati: - sa transporte sculele si materialele la frontul de lucru, sa pregateasca frontul de lucru - sa aplice materialele conform cerintelor tehnice si de calitate, cu respectarea tehnologiei impusa de geometria suprafetei - sa controleze calitatea pe toata suprafata aplicata, imediat dupa aplicarea ei, cu remedierea imediata a eventualelor defecte - sa pastreaze curatenia la locul de munca - sa asigure transportul sculelor, utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului - sa verifice calitatea finala a produsului si sa remedieze imediat defectele constatate - sa anunte seful ierarhic despre orice problema aparuta la locul de munca de natura sa impiedice buna desfasurare a lucrului - sa isi insuseasca instructajele tehnice si tehnologice

Cerinte

Cerinte: -scoala profesionala -experienta profesionala cu sisteme hidraulice Beneficii: -salariu motivant in functie de performanta, bonuri de masa -conditii bune de munca

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja