Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

În calitate de montator de fațadă, sunteți responsabil, împreună cu echipa pentru instalarea de diferite tipuri de fațade. Poziția dvs. în cadrul companiei este direct sub responsabilitatea conducătorului adunării. Locul de muncă se va desfasura in cadrul unor proiecte diferite în cursul anului, acestea pot fi mari proiecte, cum ar fi o construcție nouă, birou sau pot fi proiecte mai mici. Activități primare: • montarea elementelor de fațadă, a ușilor, a ferestrelor, a acoperișurilor din sticlă și aluminiu • Plasarea cadrelor de ferestre • Plasarea pereților cortina • Plasarea sticlei • menținerea contactului zilnic cu liderul de ansamblu și contractorii din cadrul santierului • recepționarea mărfurilor și verificarea conformității acestora cu cerințele clientului Salarizare: Salariu: 13 Euro / oră brut - ore suplimentare: 16,25 Euro / oră, - sâmbătă: 19,50Euro / oră, duminică sau sărbători legale: 26Euro / oră Salariul este plătit săptămânal. Sunt garantate minim 40 de ore de muncă cu ore suplimentare disponibile. Creșterea salariilor pentru lucrătorii cu experiență.

Cerinte

• experiență relevantă • cunoașterea diferitelor sisteme cum ar fi: Schüco, Aluprof, Alcoa & Reynaers • capabilitatea de a citi desenele de construcție • flexibilitate în ceea ce privește timpul de lucru • cunostinte de limba engleză la nivel conversational • detinerea unui certificat VCA sau dorinta de a obtine acest lucru • disponibil pentru un proiect care va dura cel puțin 2 luni și care se poate extinde pana la un an

5 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja