Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

În calitate de montator de fațadă, sunteți responsabil, împreună cu echipa pentru instalarea de diferite tipuri de fațade. Poziția dvs. în cadrul companiei este direct sub responsabilitatea conducătorului adunării. Locul de muncă se va desfasura in cadrul unor proiecte diferite în cursul anului, acestea pot fi mari proiecte, cum ar fi o construcție nouă, birou sau pot fi proiecte mai mici. DATA DE INCEPERE: IANUARIE 2018 Activități primare: • montarea elementelor de fațadă, a ușilor, a ferestrelor, a acoperișurilor din sticlă și aluminiu • Plasarea cadrelor de ferestre • Plasarea pereților cortina • Plasarea sticlei • menținerea contactului zilnic cu liderul de ansamblu și contractorii din cadrul santierului • recepționarea mărfurilor și verificarea conformității acestora cu cerințele clientului Clientul nostru ofera: -Salariu: 13 Euro / oră brut - ore suplimentare: 16,25 Euro / oră, - sâmbătă: 19,50 Euro / oră, duminică sau sărbători legale: 26 Euro / oră Salariul este plătit săptămânal. Sunt garantate minim 40 de ore de muncă cu ore suplimentare disponibile. Creșterea salariilor pentru lucrătorii cu experiență. -cazare asigurata gratuit -transport gratuit la locul de munca -contract de munca cu toate beneficiile incluse in Olanda -cursuri de VCA daca nu il aveti (contra cost: 200 euro) -colaborare pe termen lung

Cerinte

• experiență relevantă in domeniu • cunoașterea diferitelor sisteme • capabilitatea de a citi desenele de construcție • flexibilitate în ceea ce privește timpul de lucru • cunostinte de limba engleză la nivel conversational • detinerea unui certificat VCA sau dorinta de a obtine acest lucru • BSN number si detinerea unui cont bancar in Olanda

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai