Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL recruteaza persoane care sa stie sa proiecteze, instaleze si sa asambleze usi si ferestre din aluminiu. Instalatorii de ferestre instalează ferestre și uși noi sau înlocuiesc ferestrele si usile în case și spații comerciale. Instalatorii de ferestre trebuie să fie un geamer experimentat; casnic, comercial și tradițional Experienta esentiala: Sistemele Smarts, Schuco sau Seniors. Vom lua în considerare și alte sisteme, cu condiția ca acestea și cunoștințele să fie de primă clasă. DATA DE INCEPERE: IANUARIE 2018!!! Responsabilitati: Scoateți ferestrele și ușile vechi folosind unelte de mână și scule electrice - măsurători pentru fitinguri noi și efectuarea oricăror modificări necesare pentru a face ferestrele sau ușile să se potrivească în mod corespunzător Ferestrele de fixare (geamuri simple, duble și triple) și ușile din sticlă -instalarea verandelor și a conservatoarelor • Îmbinarea panourilor meteorologice și a dispozitivului de etanșare din aluminiu sau PVC în jurul ferestrei sau ușii - realizarea tâmplăriei minore și repararea tencuielilor - curățarea materialelor rămase după terminarea lucrării. Clientul nostru ofera: --mediu de lucru placut -salarizare: intre 13 euro/ora brut pe perioada trainingului, cu posibilitatea de a face ore suplimentare: 16 euro/ora. Daca se lucreaza duminica si in perioada sarbatorilor legale: 26 euro/ora -cazare gratuita -transport spre locul de munca gratuit -contract de munca in Olanda cu toate beneficiile incluse -daca nu aveti cursul de VCA va trebui facut acolo contra sumei de 200 euro

Cerinte

- cunostinte de limba engleza la nivel conversational - experiență anterioara in domeniu de minim 5 ani de zile - dorinta cooperare pe termen lung - implicarea și motivația de a lucra - actele necesare lucrarii

5 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai