Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un bun Montator ghene de ventilatie pentru un vechi client al nostru din Franta. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -masurarea si trasarea suprafetelor de lucru pe baza planurilor tehnice; -montarea suportilor si a ghenelor de ventilatie- circulare sau rectangulare de diferite dimensiuni; -montarea ventiloconvertoarelor, casetelor de distributie, gurilor de aerisire, coturilor, teurilor si a accesoriilor; -realizarea legaturilor necesare unei bune functionari a instalatiei; -lucrarile vor fi executate la un spital in Lyon. Beneficii: Salarizarea este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 675 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Exista posibilitatea de prelungire a contractului, clientul are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

Cerinte

Este necesara experienta in domeniul ventilatiei atat in tara cat si in strainatate. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt obligatorii. Limba franceza la nivel avansat si permisul de conducere categoria B sunt esentiale. Avem nevoie de o persoana harnica, responsabila si autonoma.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja