Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Urgent, pentru plecare pe 12.12.2015, 2 montatori ghene de ventilatie. Se vor monta ghene de ventilatie la un mall si un spital. Principalele responsabilitati sunt: - sa montezi instalatii de climatizare si ventilatie; - sa montezi suportul pentru sustinerea tubulaturii; - sa asamblezi si sa montezi tubulatura; - sa montezi piesele necesare: reductii, coturi, teuri etc; - sa montezi cosuri de fum. BENEFICII: - salarizare bruta de 1600 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita intr-un apartament utilat, foarte aproape de locul de munca; - posibilitate prelungire contract. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- sa ai experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - sa stii sa citesti si sa interpretezi planuri tehnice; - constituie avantaj cunoasterea limbii franceze; - sa fii disponibil pentru plecare pe data de 12.12.2015.

2 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja