Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

• Montarea condutelor ale instalatiei de canalizare, de incalzire si de climatizare. • Montarea conductelor din cupru si din plastic. • Lucru pe diverse terene de constructie in orasele: Erlangen, Norymberg si Passau ( mai ales in noile cladiri rezidentiale).

Cerinte

• Min. 2 ani de experinta pe un post similar. • Cunoasterea limbii germane la nivel comunicativ este o conditio esentiala! • Este binevenit permisul de conducere si automobil (personal). • Este binevenita abilitatea de a citi desene tehnice. • Disponibilitate. Oferim: • Salariul atractiv in valoare de 11,23 euro brut/h + 20 euro net alocatie zilnica. • Contract de munca direct cu firma din Germania. • Contract de munca pe o perioada lunga de timp. • Garantarea a 35 ore de munca pe saptamana ( posibilitatea supraorelor). • Cazarea (se achita cite 10 euro zilnic). • Ajutor in organizarea plecarii sre Germania.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai