Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Montaj covoare in cladiri publice (spitale, hoteluri, birouri, etc.). • Montaj pardoseli din PVC, linoleum, cauciuc, vinil, rasina. • Pregatirea terenului pentru montarea pardoselilor. • Pregatirea mortarului de nivelare (Egaline). • Lipirea pardoselilor prin metode la cald si la rece, frezare si slefuire. • Operarea masinilor pentru montaj si incalzire podea: masina de curatat Columbus, freza pentru podele Groover Leister, incalzitor podea Leister, incalzitor de mana Triac Leister. Va oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantate 40 ore de lucru pe saptamana (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experienta de lucru pe un post similar de minim 3 ani. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza sau germana. • Acuratete si responsabilitate la locul de lucru. • Mașina personala este un avantaj la angajare.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai