Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o cunoscuta companie din Marea Britanie cautam persoane muncitoare, pozitive, cu abilitati de izolator. Domeniu de activitate: izolatii industriale Responsabilitati: - fabricarea/realizarea de foi de metal din aluminiu si otel inoxidabil - comandarea materialelor atunci cand este necesar si realizarea izolatiei - se lucreaza in mediu cu temperaturi scazute dar si ridicate - utilizarea urmatoarelor materiale: vata minerala, fibra de sticla, spuma fenolica, spuma de sticla - utilizarea masinilor pentru realizarea foilor de metal (Lock Forma, Swaging Machine, alte instrumente ) Alte informaţii - durata contractului 3 luni+posibilitatea de prelungire - se castiga 6, 40 lire/net/ ora - se efectueaza minim 40 ore de lucru/saptamana - exista posibilitatea sa efectuati pana la 84 ore de lucru (ore suplimentare) - se asigura mancarea atunci cand se lucreaza departe de casa - se ofera suport in gasirea cazarii insa aceasta va fi platita de angajat ( intre 40 si 60 lire/sapt) - se asigura transportul de la locul cazarii la locul de munca ( nu este asigurat transportul dus-intors in UK)

Cerinte

Cerinţe job - experienta de minim 10 ani in cadrul industriei de izolare (industria farmeceutica, industria de prelucrare a produselor alimentare, industria energiei electrice, industria berii etc.) - cunoasterea limbii engleze la nivel fluent - competente in utilizarea calculatorului

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja