Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa AbsoluteJobs este în căutare de montatori izolații pentru clientul nostru din zona Flamandă a Belgiei, o binecunoscută companie din domeniul izolațiilor. Responsabilități: - montarea izolației în pereții locuințelor și clădirilor industriale din zona Flandrei; - efectuarea sarcinilor și indicațiilor de muncă primite de la șeful echipei; - efectuarea calculelor și a măsurătorilor izolației urmând ca apoi să montați izolația; - finalizarea procesului de izolație (tencuială, glet, etc.); Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență anterioară în montarearea izolației pereților exteriori; - abilități de citire și interpretare planuri tehnice; - dispus la deplasări pe diferitele șantiere ale companiei; - disponibilitate de a lucra la înălțimi mari și în aer liber indiferent de condițiile meteo; - limba Engleză nivel conversațional; - permis de conducere Categoria B; - disponibilitate de a lucra la înălțimi mari și în aer liber indiferent de condițiile meteo;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai