Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Montarea membranei bituminoase pe acoperisul unui centru comercial. • Montarea izolatiei pentru vapori, izolatie cu un strat de aluminiu, membrana cu adeziv, ventilatie și strat acoperitor. • Montarea profilelor langa pereti si pe marginea acoperisului.

Cerinte

Cerinţe: • Min. un an de experiență de lucru ca montator izolatii pe acoperis. • Cunostinte de montare a membranei bituminoase. • Fara contraindicații pentru lucrul la înălțime. • Cunoaștinte la nivel comunicativ a uneia dintre limbile franceză, engleză sau germană. • Masina personala. • Abilitatea de a lucra în echipă. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantată. • Consultant la distanta pe toata durata proiectului • Posibilitatea de a primi bani in avans in primele 2 luni de lucru. • Garantat 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. • Asistență în organizarea drumului în Belgia. Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza, Franceza, Germana

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai