Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Montator izolatii termice Loc de munca: Liege Descrierea postului: • Munca ca montator izolatii exterioare/ termice aferenta caselor, blocurilor si caselor private. • Montarea schelelor si pervazelor exterioare. • Asigurarea ferestrelor cu folie, asigurarea jgheaburilor si demontarea lor. • Estomparea poliesterolului cu clei si punerea ghipsului pe suprafata data cu clei. • Mentinerea ordinii aferente locului de munca.

Cerinte

Cerinte: • 5 ani experienta pe un post similar. • Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational- binevenita. • Detinerea propriei afaceri sau promptitudinea de o deschide rapid. • Studii de tencuitor/montator izolatii termice. • Automobil personal- binevenit. • Analize medicale ce permit munca la inaltimea mai mare de 3 metri. • Rezistenta la conditii atmosferice. • Disponibilitate, conștiinciozitate și independenta. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Contract de indeplinire a proiectului direct cu angajatorul belgian (afacere proprie). " Cazarea asigurata si automobil al firmei. • Materiale de constructie si instrumente de munca. Informatii suplimentare: • Inceperea muncii- cat mai curand!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai