Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 14 Data incepere : 15.09.2014 Profil candidat: • Autorizatie de folosire pod rulant • Limba Franceza - nivel mediu • Experienta recenta de minim 5 ani pe o pozitie similara • Experienta de lucru cu otelul • Experienta in interpretarea desenelor tehnice • Diploma in domeniu “Lacatus/Lacatus naval/Montator” • Dexteritate • Putere de munca • Precizie • Abilitati de lucru atat in echipa cat si individual

Cerinte

Oferta: Salariu: 1990 euro net/luna Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru: in 3 schimburi Cazarea si transportul asigurat Responsabilitati: • vor lucra la prefabricatie • inlaturarea bavurei cu ajutorul unui slefuitor cu aer comprimat • construirea navei • asamblarea tablei • puncatrea materialelor prin sudura pentru fixarea acestora • procesul de sudura pe care il vor folosi este SAW sau FCAW • trebuie sa lucreze in toate pozitiile • vor lucra cu echipemente de ridicat • materialul cu care vor lucra este otel/aluminiu • vor lucra in conformitate cu planul tehnic • scurtarea pieselor (reducerea supralungimii) folosind torta de sudare • folosirea laserelor si telescoapelor optice Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana. Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

14 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja