Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Țara: France Durată contract: 6 luni Denumire pozitie: Montator pardoseala Data start: asap Descrierea clientului: Pentru o companie cu domeniul de activitate in constructii/amenajari, se cauta montatori pardoseli. Venit lunar net: 1540 - 1716 Euro Program de lucru: 35-39 ore pe saptamana Cazare asigurata de catre angajator Descriere profil Conditii salariale: 1540 – 1716 Euro Net/Luna Numarul de ore lucratoare/zi: 35 ore Locatia: Franta Experienta necesara: 3 ani Responsabilitati: - Montarea de covor PVC, un material maleabil, elastic si lucios - Nivelarea suportului pe care se monteaza PVC suplu/sapa autonivelanta - Termosudura la imbinari cu aparate de sudura speciale ce folosesc aer cald - Curatarea cordonului de sudura din surplus, ce rezulta in urma procesului tehnologic Alte informatii -cazarea este asigurata de catre angajator -misiunea este de 6 luni cu posibilitate crescuta de prelungire. Fara comision

Cerinte

-cunoasterea limbii franceze la nivel mediu -experienta recenta in domeniu -experienta in utilizarea placopan-ului (panouri sandwich de interior) -rapiditate si acuratete. Limbi straine: franceze la nivel mediu Educatie: scoala profesionala Competente specifice: experienta recenta in domeniu

12 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja