Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, o companie cu o experienta de peste 25 de ani in aplicarea de pardoseli industriale (epoxidice, poliuretanice, decorative si hidroizolatii cu membrane lichide) recrutam 3 montatori pardoseli. Responsabilitatile postului: Pregatirea stratului suport (betonului) prin slefuire / frezare si aspirare in vederea aplicarii pardoselilor industriale; Pregatirea materialelor pentru vopsirea pardoselilor industriale respectand retetele si dozajele; Amorsarea suprafetelor cu Primer special pentru pardoseli industriale; Aplicarea pardoselilor industriale pe baza de rasini epoxidice si/sau poliuretanice prin vopsire si finisare cu trafaletul / procedee specifice; Intretinerea uneltelor si utilajelor din dotare. Beneficii Salarizare atractiva, negociabila in functie de experienta; Contract de munca pe o perioada nedeterminata; Posibilitate de perfectionare profesionala.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta in amenajari interioare/exterioare, finisaje, turnare beton- minim 1 an; Reprezinta un avantaj experienta in aplicarea de pardoseli industriale, in elicopterizarea, frezarea si slefuirea betonului; Persoana atenta la detalii, serioasa si cu o conditie fizica foarte buna.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja