Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chaplin Solutions angajeaza Montator pavele si borduri amenajare parcuri fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, salariu motivant, 39h/saptamana +ore suplimentare. Responsabilitati: • realizeaza constructia fundatiei bordurilor si pavajului propriu zis; • da nivelul pentru suprafata ce urmeaza a fi pavata; • stabileste solutii pentru diverse probleme • asigura realizarea lucrarilor planificate respectand tehnologia propusa • curata propriile scule si unelte de munca • Tundere gard viu si gazon • Toaletare arbusti • Colectare frunze • Afanare sol

Cerinte

Cerinte: • Avantaj experienta in Franta; • Avantaj permis categ. B; • Avantaj limba franceza nivel conversational, dar nu obligatoriu • Experienta minim 2 ani pe un post similar; • Persoana dinamica, rezistenta la efort fizic, responsabila, extrem de serioasa si meticuloasa;

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja