Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza pentru un client din Franta montator pereti cortina. Plecari fara comision! Responsabilitati: * Manipularea elementelor si subansamblelor pentru pereti cortina * Pregatirea suprafetelor pentru acoperire cu fatade si pereti cortina * Montarea sistemului de prindere a fatadelor si peretilor cortina * Montarea panourilor * Montare alucobond * Lucru la inaltime (in nacela sau pe schela) * Organizarea locului de munca * Predarea lucrarii in timpul specificat si in conditii optime Beneficii: * Salariu atractiv * Cazare si transport local asigurate * Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman * Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

Cerinte * Minim 3-4 ani experienta in domeniul tamplariei in aluminiu si montare pereti cortina * Calificarea constituie un avantaj * Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj * Apt pentru lucru la inaltime * Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza pe adresa de e-mail.

10 pozitii disponibile 63 persoane au aplicat deja