Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Iti doresti un contract de munca in strainatate pe o perioada nedeterminata? Cauti un salar motivant in Germania unde poti beneficia de bonusuri salariale? Unul dintre cele mai importante grupuri industriale integrate in domeniul materialelor si tehnologiilor, cauta montatori-reglori auto, cunoscatori ai limbii germane la nivel conversational. Compania ofera solutii pentru progrese durabile in intreaga lume. Angajatii, in numar de aproape 200.000, sunt calificati si pregatiti sa raspunda provocarilor pietei prin uzine, materiale, componente si sisteme de inaIta performanta, care asigura perspective reale pentru clienti din peste 80 de tari. Conditii salariale: Venitul net: Primele 3 luni 1401,26 € clasa 1 / 1576,66 € clasa 3 Lunile 4 – 5 1445,32 € clasa 1 / 1629,77 € clasa 3 Lunile 6 – 7 1533,24 € clasa 1 / 1734,33 € clasa 3 Lunile 8 – 9 1663,47 € clasa 1 / 1882,00 € clasa 3 Dupa 9 luni 1707,09 € clasa 1 / 1930,81 € clasa 3 Numarul de ore lucratoare/saptamana: 35 Se plateste suplimentar cand se lucreaza in schimburi. Orele suplimentare se platesc extra. Responsabilitati: -se va lucra la linia de productie a automobilelor de lux -prelucrarea dura a suprafetelor caroseriei din aluminiu -utilizarea masinilor de polizat, slefuire si lustruire -efectuarea pregatirii pentru vopsit -fabricarea de caroserii in ture, conform secventelor de lucru descrise si standardizate -instalarea de usi, carenaj roata, aripa interioara si exterioara, alinierea acestora si stabilirea precisa a alinierii partilor de caroserie in conformitate cu specificatiile -verificarea independenta a calitatii caracteristicilor independent de caracteristicile de calitate in cadrul inspectiei operatorului, pentru o documentare cat mai simpla a rezultatelor -introducere in procesul de imbunatatire continua Alte informații: - agajarea in conditii legale, in conformitate cu legea - posibilitatea de a efectua ore suplimentare - cazarea este asigurata contra cost (aprox 300 euro luna) - transportul Romania - Germania NU este asigurat - posibilitatea de a beneficia de bonusari salariale in concordanta cu reglementarile din Germania (depinde de clasa de taxe din care face parte candidatul) - se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil suma de 184 euro NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

Cerinte

-experienta intr-o uzina auto -experienta in tratamentul de suprafate din aluminiu -experienta in utilizarea masinilor de polizat, slefuire si lustruire -experienta in instalarea usilor, capotelor, stabilirea precisa a alinierii partilor de caroserie -experienta in fabricarea de caroserii -capacitatea de a lucra rapid -cunostinte de limba germana la nivel conversational -calificarea de sudor TIG reprezinta un avantaj • Limbă străină: Germană: Mediu; • Se acceptă CV în limba: română, engleză

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja