Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

În calitate de montator schela veti contribui la construirea și dezmembrarea standurilor sub îndrumarea unei persoane responsabile cu fiecare proiect. În plus veti pregăti materialele necesare pentru construirea standului pe baza desenelor tehnice. De asemenea, desfășurați activități generale atât în ​​atelier, cât și în locațiile proiectului, cum ar fi încărcarea / descărcarea standurilor, lucrări de vopsire și lucrări de curățare. – Se asigura contract de munca si salariu conform cu legislatia olandeza. – Concediu de odihna platit, 25 zile/an. – Cazarea este asigurata -la cerere - in conditii avantajoase. NU se percepe comision.

Cerinte

Pentru această funcție solicităm candidati cu o experiență de 2 ani într-o poziție similară și / sau o pregătire în domeniul tâmplăriei / construcției. Cu o atitudine pozitivă și flexibilă si fără obiecții de a lucra ore suplimentare în timpul perioadelor aglomerate. Rezistenți la stres, orientați spre soluții, creativi și inventivi. Permis auto cat. B ( masina proprie constituie un avantaj) Disponibilitatea de a incepe lucrul imediat.

3 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai