Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru un client de renume de pe piata din Germania, suntem in cautare de persoane calificate si cu experienta de cel putin 5 ani ca si Montator schele cu autorizatie/pregatire profesionala. In principiu suntem interesati de persoane care deja vorbesc limba germana, dar suntem dispusi si sa acordam o sansa persoanelor cu o experienta bogata in acest domeniu, dornice sa invete lucruri noi si disponibile sa invete limba germana. Sarcini: -montarea, modificarea si demontarea schelelor pentru constructii ,industriale etc. -intretinerea, transportul si depozitarea schelelor -Experienta in domeniul montajului de schele etc. In cazul in care sunteti interesati de oferta noastra, va rugam sa ne trimiteti urmatoarele acte/informatii: - CV actualizat si complet, cu un numar de telefon si o adresa de email valida la care va putem contacta - copie de pe diploma liceu/scoala profesionala - copie de pe autorizatia/specializarea ca si montator de schele - copii ale altor diplome si certificate obtinute pe parcursul timpului - copie de pe permisul de conducere Pentru informatii suplimentare va rugam nu ezitati sa ne contactati. FOARTE IMPORTANT!!! NU SE PERCEP NICI UN FEL DE COMISIOANE!!

Cerinte

-experienta de cel putin 5 ani in domeniu -pregatire profesionala/scolara in acest domeniu -persmis de conducere: B,C,CE -cunoastere limbii germane (avantaj) si disponibilitatea de perfectionare -lucrul in echipa si pe cont prorpiu, harnicie si dorinta de a invata lucruri noi -disponibilitatea de a lucra in stainatate REMUNERATIE : -salariul brut: 8-9 Euro /ora -in cazul in care se innopteaza pe santier, se ofera o diurna de 16 Euro pe zi -posibilitatea de avansare si specializare -avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai