Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - asamblare piese, componente si subansamble auto; - pregatirea componentelor si a semifabricatelor; - efectuarea operatiilor de montaj in ordinea stabilita, utilizand dispozitivele corespunzatoare din dotarea postului de lucru; - controlul operatiilor de montaj; - impachetarea si ambalarea produsului finit, conform instructiunilor. - respectarea programului de lucru si a pauzelor; - respectarea regulamentului intern; - raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct. Beneficii: - transport partial asigurat; - bonuri de masa; - bonusuri de prezenta, calitate si performanta dupa perioada de proba. - sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei; - sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala;

Cerinte

Cerinte: - postul se adreseaza in special femeilor, - disponibilitate de a lucra in schimburi - receptivitate la detalii, capacitatea de a lucra in echipa, - disciplinat, comunicativ; - experienta pe un post similar constituie avantaj Descrierea firmei: Firma de recrutare multinationala care intermediaza forta de munca pentru firma de productie pentru firma de productie cu o vechime de 135 de ani pe 4 continente.

50 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja