Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Unul dintre cele mai importante grupuri industriale integrate in domeniul materialelor si tehnologiilor caută montatori subansamble auto, cunoscatori ai limbii germane la nivel conversational. Compania ofera solutii pentru progrese durabile in intreaga lume. Angajatii, in numar de peste 199.000, sunt calificati si pregatiti sa raspunda provocarilor pietei prin uzine, materiale, componente si sisteme de inaIta performanta, care asigura perspective reale pentru clienti din peste 80 de tari. Contract pe o perioada de minim 3-5 ani. Responsabilitati: - Se va lucra la statia de productie; - Se vor face puncte de sudura cu masina de sudare cu pistolet; - Pregatirea componentelor pentru sudori; - Pregatirea modulelor pentru imbinarea caroseriilor din aluminiu; - Fabricarea caroseriilor in ture; - Verificarea calitatii si caracteristicilor a documentatiilor; - Adaugarea partilor de caroserie cu clestele de nituit. Conditii salariale incepand de la 1100 euro net / luna, se poate ajunge la 1500 euro net / luna in primele 3-4 luni Alte informatii Cazarea este asigurata contra sumei de 300€/luna; Se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil minor in suma de 184 euro AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE NICI UN FEL DE TAXE ! DOAR CANDIDATII CARE INDEPLINESC CERINTELE VOR FI CONTACTATI !

Cerinte

Cerinte: - Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational; - Experienta in lucrul cu clesti de nituit si pistolet de sudare; - Experienta in productie; - Experienta in montaj si productie in industria de automobile. Experienta necesara: - minim 2 ani experienta in domeniu. Educatie Scoala profesionala sau liceu Competente specifice Capacitatea de a lucra in echipa Dedicare, initiativa si flexibilitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja