Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru Germania montatori ( sudori-lacatusi). Se lucreaza in confectii metalice: containere, rafturi-cadre metalice. Sarcini: Sudura MAG/MIG, gaurire, slefuire, taiere, polizare, montaje, lucru dupa desen tehnic. Locurile de munca sunt in regiunea: Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart, Germania. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare 1600 euro net/200 ore. - Concediu anual platit: 24 zile/an. - Cazare asigurata de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania. Plecare imediata. Fara comision.

Cerinte

- Fara probleme de sanatate, fara antecedente penale. Varsta maxima 47 de ani. - Calificare profesionala in domeniu. - Experienta in domeniu de minim 2 ani. - Nu sunt necesare cunostinte de limba germana.

4 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja