Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Montator- Sudor masini agricole (limba franceza) Loc de munca: La Bruyère Decrierea postului: • Munca intr-o firma ce se ocupa de productia masinilor agricole si de padure (pluguri, cultivatoare, tractoare, etc.) • Taierea otelului pe dimensiuni. • Sudarea si unirea lelemntelor taiate pentru obtinerea produsului finit. • Sudarea elemntelor prin metoda MAG.

Cerinte

Cerinte: • Experienta: min. 3 ani pe un post similar. • Cunoasterea limbii franceze la nivel comunicativ – conditie finala. • Abilitatea citirii desenului tehnic - binevenita. • Automobil personal – un atu. • Abilitati manuale, cum ar fi „ cu maini de aur”. Oferim: • Salariu atractiv de 11 euro net/h. • Cazare gratuita, in totalitate amenajata. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de angajare. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Garantate 38 ore de munca in saptamana. • Returnarea cheltuielilor de amortizare si naveta de la locul de munca la locul de cazare. • Imbracaminte de munca si utilajul necesar. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii suplimentare:

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai