Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de Montatori tamplarie aluminiu. Cautam Montator tamplarie aluminiu pentru Germania, cu contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare pe teritoriul Germaniei. Sarcini: Montare ferestre, usi, elemente de fatada si sisteme de climatizare. - Contract de munca pe perioada nedeterminata la angajator german si asigurare pe teritoriul Germaniei; - Salarizare incepand cu 10 EUR/ ora, in functie de experienta; - Diurna de 12 EUR/ zi lucratoare; - Program: 7:30- 16:30; - Cazare asigurata de catre angajator;

Cerinte

- Cunostinte de limba germana la nivel minim A2 (nivel european); - Certificare si experienta in domaniul vizat; - Capacitatea de a lucra dupa planuri tehnice; - Capacitatea de a lucra individual; - Capacitatae de a lucra la inaltime; - Permis de conducere categoria B - Detinerea unui automobil propriu pentru deplasarea la locul de munca;

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai