Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Montarea tamplariei interne si externe. • Preluarea elementelor de tamplarie si transportarea catre locul montarii. • Montarea ferestrelor si usilor confectionate din PVC si aluminiu. • Montare rame, sticle pentru ferestre, cadre si pervaze. • Spacluire. • Munca pe baza desenului tehnic. • Periodic, montarea portilor de garaj. Munca aferenta deplasarii catre clientii firmei (in raza de la 10 pana la 100 km de la sediul firmei).

Cerinte

Cerinte: • Min. 2 ani experienta aferenta muncii ca montator tamplarie i constructii. • Cunostinte conversationale a limbii engleze si/sau germana. • Permis de conducere categoria B, C. • Abilitatea de lucru pe baza desenului tehnic. • Lipsa contraindicatiilor muncii la inaltime (periodic, munca la inaltimi mai sus de 3 metri). • Automobil personal- este un atu. • Independenta, responsabilitate si constiinciozitate in munca. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantată. • Consultant la distanta pe toata durata proiectului • Posibilitatea de a primi bani in avans in prima luna de lucru. • Garantat 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. • Asistență în organizarea drumului în Belgia. Informatii aditionale: • Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza, Germana

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai