Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA Montator acoperișuri terasă de sticlă PENTRU MAREA BRITANIE Care sunt responsabilitatile dvs : • Montarea acoperisurilor pentru terasa de sticla si copertine terasa • Veti beneficia de training complet, dar esential este sa aveti experienta: in lucrul cu instrumente puternice, electrice, si pe scara, si experienta in lucrari de intretinere si constructie usoara • Sa lucrati in aer liber si sa ridicati greutati • In principal punctul de lucru este in Workingham, Berkshire (RG41), dar veti lucra in intreaga regiune din Sudul Angliei • Aplicantii trebuie sa detina permis de conducere • O zi de lucru include si calatoria( deplasarea la fata locului), adica nu se accepta persoane care se uita tot timpul la ceas- nu este vorba de 5-9 ore de lucru pe zi

Cerinte

Conditii de recrutare: Obligatoriu : Cunostinte de limba engleza Oferta de munca: Perioada contractului: 24 luni Salariul este de 1200 lire sterline net pe luna Cazare asigurata de catre angajator contracost Program de lucru de minimum 38 de ore pe saptamana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai