Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilități: Instalarea la sediul clienților, în cadrul echipelor tehnice, a ușilor de garaj și industriale. Colaborarea cu celelalte departamente din companie pentru buna finalizare a lucrărilor. Comunicarea cu clienții, urmărirea procedurii de lucru și a documentelor de însoțire, a documentelor fiscale și încasarea banilor. Oferim: - Posibilitatea de a lucra cu cel mai mare producător de uși de garaj din România; - Un mediu de lucru plăcut, bazat pe respect; - Pregătire profesională; - Salariu, bonusuri și bonuri de masă.

Cerinte

Candidatul ideal: Abilități tehnice de lăcătușerie și electrică. Absolvent studii medii (preferabil tehnice). Experiența într-un domeniu asemănător constituie un avantaj. Persoană organizată, responsabilă, cu bune abilități de comunicare și spirit de echipă. Deținerea unui permis auto categoria B.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai