Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Companie din Anglia angajeaza prin interviu Skype montatori usi si ferestre din PVC si operatori in fabrica, in productia de usi si ferestre PVC. Se asigura cazare pre-platita care se va deduce din salariu. Contractul se incheie pe perioada nedeterminata. In functie de performante, candidatii pot beneficia de cresteri salariale de 50 de lire/saptamana.

Cerinte

Pentru postul de Montator sunt necesare: - permis categoria B si/sau C - experienta in constructii de cel putin 3 luni - cunoasterea limbii engleza cel putin la nivel incepator - atitudine deschisa, seriozitate, corectitudine, punctualitate, precizie. Pentru postul de operator productie se cer: - cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel incepator, - au avantaj la inscriere candidatii care au disponibilitatea de a pleca cu propria masina, - atitudine proactiva, practica, dexteritate, seriozitate, punctualitate. - nu e necesara experienta anterioara. Nu se percep tarife de inscriere.

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane